Home

O čem se bavit s holkou

O čem s holkou mluvit - StreetGame

O čem se bavit s holkou?Už jsem se bavily asi ovšem a už mně nic nenapadá,nerada sportuje,má ráda zvířata,nerada čte knížky,ráda chodí ven atd. Předem děkuji za vaše odpovědi a rady. Doplňuji: O čem se bavit s holkou?Už jsme se bavily asi ovšem a už mně nic nenapadá,nerada sportuje,má ráda zvířata,nerada čte knížky,ráda chodí ven atd.<br />Předem děkuji za. Mourrisonova poradna: Nevím, o čem si mám povídat s holkou. Milé ABC, už nějakou dobu se znám s jednou holkou a mám problém s komunikací. Vždycky, když se s ní potkám, tak se jí bojím oslovit kvůli ostatním, aby mě nepomluvili. A když už ji oslovím, tak nevím, o čem se s ní mám bavit. Zkouším si něco připravit.

O čem se bavit s holkou? Jirkaaaaaa [147.229.216.xxx], 27.11.2017 21:48, Vztahy, 25 odpovědí (3797 zobrazení) Jsme s přítelkyní už dva měsíce. Já jsem spíš takový introvert, v konverzaci nezkušený a podařilo se mi sbalit solidní desítku, ale nastal problém že mi připadá že se nemáme o čem bavit O čem s bavit s novou holkou? Ahoj:- (..potřebuju pomoctvím že toisem nepatří ale já chodím s holkou a já se snou vídám dvakrát za týden a poslední dobou když jsme spolu tak je strašný ticho,poraďte něco o čem se bavit,byly byste moc hodní. Témata: vztahy a láska o čem se bavit s holkou na rande. Zdravím, minulý pátek jsem se seznámil s holkou v klubu. Dala mně na sebe fc a pak jsem si týden něco trochu psali. Už při konverzaci jsem neveděl o čem se s ní mám bavit. V tom klubu to bylo jednoduchý, byl jsem dost ožralý a ona asi taky. Na fb jsem si chvíli psali, ona pak chtěla, abych ji.

95 nejlepších otázek pro holku se kterými opravdu zaujmete

O čem se bavit s holkou? +/- 13 let. Doplňuji: Už o ní a jejích koníčkách vím snad vše, a teď, když jsem napsal, jestli by se mnou šla ven, napsala, že ano, jenže já nevím kam a mám trému O:) Uzamčená otázka V dnešním videu se podíváme na to JAK SE BAVIT S HOLKOU těsně po prvním oslovení. Podívej se na Případovou studii: Tajemství efektivní před-vztahové komunika..

QARK.net — O čem se s holkou bavi

NOVÁ PÍSEŇ:https://youtu.be/It8n-B9cMpkMOJE DALŠÍ KANÁLY:ALFA FAKTA:https://www.youtube.com/channel/UCWqvgVRg57jGHDx72dmPLAgFOOD BLOG:https://www.youtube.com.. Nejbližší termíny našich kurzů, jak překonat strach z oslovení, najdete zde: http://projekt-y.cz/terminy/Dotazy a náměty na videa můžete posílat na: info.

INSTAGRAM:https://www.instagram.com/franta.mykytyn/Jdete na 1. rande a nevíte o čem s dívkou mluvit? Tak dnešní video vám v tom pomůže! O čem mluvit s holkou.. Nevíte, o čem se s holkou bavit? Důsledek, ne příčina. Víte, o čem si povídat s kamarády, spolupracovníky i se svojí babičkou, a jediný, s kým vám témata docházejí, jsou krásné ženy? Pak řešíte symptom, ne jeho příčinu. Žádný seznam témat vám nikdy nepomůže O čem se bavit s holkou na rande Já s neutrálním výrazem a Rosťa s úsměvem na tváři, bez špatné nálady, a to doslova vždy. Pokladní tajou, muži ochotně pomáhají, neviděla jsem, že by se na něj někdy někdo zlobil

Jak sbalit holku - spravnynavod

Video: O čem s holkou mluvit - Lepší mu

O čem se mám bavit s holkou, aby mě osttaní nepomluvili

O čem s bavit s novou holkou? - Ontola o čem se bavit s holkou na rande Zdravím, minulý pátek jsem se seznámil s holkou v klubu. Dala mně na sebe fc a pak jsem si týden něco trochu psali. Už při konverzaci jsem neveděl o čem se s ní mám bavit. V tom klubu to bylo jednoduchý, byl jsem dost ožralý a ona asi tak O čem si mám psát s holkou? Ahoj,mám holku jsme spolu víc jak 1 měsíc a docela mi teď docházejí otázky a témata o kterých se sní bavit takže se vás chci zeptat o čem se sní bavit.U mně (no u mně to je asi u věčinu kluku) je ten problém že když se mně na něco zeptá tak na tu otázku vždycky odpovím rychle a. O čem s holkou mluvit. 16.9.2013 / Balení holek na ulici / 7 Komentářů ; se o ničem zas tak vážnym a když už se bavíme tak mi příjde že to za nic nestojí a já už nevim jak se s ní bavit tak jestli by jsi byl tak hodnej a poradil mi jak na to dík. o čem se bavit s holkou na rande Zdravím, minulý pátek jsem se seznámil s Nikdy nepokládejte otázku jen proto, že nevíte. Téma: Konverzační témata na rande s holkou - nevím o čem se s ní bavit, jsem programátor. 30.01.2011 18:14 Uživatel: Majzlík Věk: 19 Odpovědí na téma: 5 Text: Zdravím, tak jsem si ve svých devatenácti uvědomil, že asi nechci celý život zůstat sám jako do teď ODHALENO: 7 tipů, o čem se bavit, aby vás měl každý rád. Znáte tyto fígle? Publikováno: 30.01.2019 Znáte to, máte nějakou schůzku, ať už s kamarádem, kamarádkou či potenciálním partnerem a nastane taková ta trapná chvilka ticha..

Zdravím, na plese jsem se seznámil s jednou moc pěknou holkou. Je mi skoro 18, jí je 16 a něco. Pozval jsem jí ven, ale jsem strašněj nervák, prosím poraďte, jak si mám získat její pozornost, co jí mám říkat, o čem se bavit 7.11.20 19:56. 0. @veve56 píše: Ahoj s kamarádem se nemáme o čem bavit žádný témaprostě občas někdo něco kecne a tak.. Chci se s ním bavit ale takhle to nejde je to jako mluvit s cizím člověkem nevím co si dovolit co ne atak. Proste je to jiný člověk já to věděla od začátku byli sme spolu 2× starsne se chci. O čem se s holkou bavit. Někdy se ve vztahu po nějaké době stane, že vám dojde řeč a nenapadají vás žádná témata k rozhovoru. Sedíte proti sobě v restauraci, nebo se procházíte v lese a cítíte, že je už dlouho ticho. Osobně si myslím, jako mnozí,. O čem s holkou mluvit. 16.9.2013 / Balení holek na ulici / 7 Komentářů ; se o ničem zas tak vážnym a když už se bavíme tak mi příjde že to za nic nestojí a já už nevim jak se s ní bavit tak jestli by jsi byl tak hodnej a poradil mi jak na to dík. o čem se bavit s holkou na rande Zdravím, minulý pátek jsem se seznámil s

Zdravím, mám takový problém, chodím už 3 týdny do tanečních, a prostě nevím o čem se mám s holkou bavit. Vždy se ji zeptam kam chodím do školy, a tím to tak asi končí. Pak se snažím dlouhou dobu něco vymyslet, a vyleze ze mě maximálně nějaká píčovina. Prosím navrhněte mi co byhc ji měl říci. Nějaký rozhovor Snažte se dívce psát zprávy, které by jí neposílal jen tak nějaký muž. Neposílejte jen smajlíky - snažte se ji rozesmát a zaujmout. Udělejte vše pro to, abyste u ní vzbudili zájem a aby měla pocit, že jste originální a chtěla se s vámi bavit. Můžete zkusit například toto: Ohromte ji svým vtipem Tyto návody sleduje řada mužů a když je budeš sledovat (a řídit se jimi) taky, budeš psát úplně stejným způsobem, jako všichni ostatní. Ostatně žádný návod ti nezaručí nízké procento odmítnutí. Pokud nevíš, o čem si psát s holkou, nezoufej - může to být úplně cokoliv, co ti přijde na mysl

Když se budete snažit až příliš, dívka to pozná a nenechá na sebe tlačit Líbí se ti holku ve vztahu vést a plánovat, nebo ti to je Šel bys na rande s holkou, která by byla nějakým způsobem postižená Články Štítky: co napsat klukovi, o čem se bavit s klukem, otázky na kluka, otázky pro kluka, otázky pro kluky Navigace pro příspěvek Byly doby, kdy jsme si s přítelem volali každý víkend, co jsme spolu nebyli, jinak jsme se denně vídali přes týden. Povídali jsme si každý den z víkendu třeba dvě hodiny. Už ani nevím o čem, ale vím, že ani po těch dvou hodinách jsme se nemohli rozloučit, pořád bylo o čem mluvit. Byly to krásné časy. Ach jo

O čem se bavit s kamarádem &md

O čem si povídat s holkou? Blesk

 1. Při jízdě s kolegy ve výtahu ze sebe vysoukáte jen dobrý den a na shledanou. Na večírky, kde neznáte většinu hostů, raději nechodíte. A když nasednete do taxíku, promlčíte celou cestu. Poznáváte se? Naučíme vás takzvanou small talk alias jak se nezávazně bavit s cizími lidmi ve třech konkrétních situacích
 2. V hlavě mám jen své osobní problémy a nevím, o čem se s ostatními bavit O čem s holkou mluvit. 16.9.2013 / Balení holek na ulici / 7 Komentářů ; se o ničem zas tak vážnym a když už se bavíme tak mi příjde že to za nic nestojí a já už nevim jak se s ní bavit tak jestli by jsi byl tak hodnej a poradil mi jak na to dík.
 3. Dozajista mluví jen o šťastných a veselých věcech, aby do vztahu nevnášeli žádnou negativní energii O čem s holkou mluvit. 16.9.2013 / Balení holek na ulici / 7 Komentářů ; se o ničem zas tak vážnym a když už se bavíme tak mi příjde že to za nic nestojí a já už nevim jak se s ní bavit tak jestli by jsi byl tak hodnej a poradil mi jak na to dík. o čem se bavit s.
 4. O čem se bavit s holkou na rande. Možná je to právě váš případ. Dokážete se překonat a oslovit holku, ale už nevíte, jak pokračovat - o čem se s ní bavit, jak dál rozvíjet konverzaci Takových lidí je spoustu. A přitom je to tak jednoduché

O čem se s ní bavit? (témata!) « kdy: 16. Září 2006, 17:28:57 ». Urcite uz nekomu z vas nekdy vyvstal problem, o cem se s divkou bavit. Ti kteri s timto problem nemaji by proto mohly sem napsat par temat, o kterych se da s divkou v pripade nouze vzdy bavit O čem se bavit s klukem po telefonu. potřebuju pomoc chodím ven s klukem který je o 6 let staršý mě je 16 a jemu 22 nevadí mu že sem mladší.Ptal se mně jestli sem už měla kluka a já mu řekla že jo,akoráde že sem kluka ještě neměla.Musela sem mu lhát,ale nechtěla sem psal že je složitý tak sem mu nechtěla psár že s klukama nemám zkušenosti.A já teď nevím.

Možná vás napadá otázka o čem se tedy bavit, když ne o minulosti, o ex partnerech, o závazcích, o vašem zdravotním stavu, či politice. Bavte se třeba o tom, jaké je počasí, o tom, co máte/nemáte rádi, co vás baví /nebaví, jaké koníčky provozujete, jaký sport vás nejvíce zaujal, kam jezdíte na dovolenou, kde pracujete, atd Holky kundička O čem se s holkou bavit na rande. zdroj: wikipedia.org. počasí pro celou ČR: in-počasí.eu. Město Pardubice - oficiální stránky města. iPardubice - informační turistický server Pardubic a okolí. Pardubice - informační portál města. Pardubický kraj - informační portál Pardubického kraje O čem se bavit s kamarádem O čem s holkou mluvit - StreetGame . O čem s holkou mluvit. 16.9.2013. / Balení holek na ulici. Možná je to právě váš případ. Dokážete se překonat a oslovit holku, ale už nevíte, jak pokračovat - o čem se s ní bavit, jak dál rozvíjet konverzac ; Mnoho holek se bojí, že nebude vědět, o čem

Poprvé s holkou/klukem venku tak jsem byla totálně vynervovaná :D. Taky jsem se bála, že si nebudeme mít o čem povídat, že si nebudeme rozumět a tak... Ale když jsem ho uviděla, šla za ním a on mi hnedka řekl, že si připravil papírek s otázkama, na který se mě bude ptát, a s tématy, o kterých bychom se mohli. O čem s holkou mluvit - StreetGame . O čem se bavit - otázky na holk . Universal Production Music music catalog crafted for video and media use. Search music tracks, create playlists, music to license for your projects or content.. Galería Saba® Tenemos más para ti ¡Descúbrelo! Saba® Una marca Essity Chystáš se jít s klukem ven a začínáš panikařit z toho, o čem se s ním budeš bavit? Nezapomeň, že i kluci jsou z masa a kostí a i oni mají emoce, tak nepanikař a přečti si, jak a o čem se bavit ; Úvod » co dělat s klukem venku. 26 Říj 2020 Nenápadné tipy na první rande. Fungují

O čem s holkou mluvit. 16.9.2013 / Balení holek na ulici / 7 Komentářů ; se o ničem zas tak vážnym a když už se bavíme tak mi příjde že to za nic nestojí a já už nevim jak se s ní bavit tak jestli by jsi byl tak hodnej a poradil mi jak na to dík Archiv pro: o čem se bavit na prvním rande. Seznámil jsi se s holkou líbí se ti a chtěl by ses posunout ve vztahu dál. Už jste byli na jedné dvou schůzkách a vyměnili si telefony . 1 princip, jak se bavit s holkou - co musíte vědět o komunikaci se ženami Arcadia Air. Blog ; O čem si s holkou psát na facebooku - StreetGam Diskuzní forum, které se zabývá problémy nešťastných lidí nebo lidí v depresi. Ostatní mohou těmto navštěvníkům pomoci vyřešit problém. Je zde možné se i nenásilně seznámit s kamarády nebo s budoucím partnerem. Portál se řadí mezi nejnavštěvovanější v České republice

75 nejlepších témat ke konverzaci - pro každou příležitos

Název: O čem se s ní bavit? (témata!) Přispěvatel: Lidohan 16. Září 2006, 17:28:57. Urcite uz nekomu z vas nekdy vyvstal problem, o cem se s divkou bavit. Ti kteri s timto problem nemaji by proto mohly sem napsat par temat, o kterych se da s divkou v pripade nouze vzdy bavit. Název: Re:. Ale neboj se i kdyz to tak nevypadá vždycky se téma najde :) to mi ver :) Casto sem as prekvapená co s tím klukem máme spolecného o čem můžeme mluvit atd :) Když s tebou chce jít naky kluk ven tak s ním běž co by si sedela doma :) A poradím ti když deš s klukem na. O čem se bavit, jak začít konverzaci s holkou Od: milan11.

O čem se bavit s holkou? Odpovědi

03.09.2013 16:51:17 : Ahoj, asi týden si píšu s jedním klukem, ale taky si nemáme o čem povídat, mě osobně se zdá že jsme si už všechno řekli a už se nám nic jinýho nenabízí, každopádně vždycky, když se bavíme o táboře (kde jsme se poznali) tak konverzace hned oživne Chystáš se jít s klukem ven a začínáš panikařit z toho, o čem se s ním budeš bavit? Nezapomeň, že i kluci jsou z masa a kostí a i oni mají emoce, tak nepanikař a přečti si, jak a o čem se bavit Co dělat s klukem doma? 5 tipů, jak se zabavit . od Nika · Po, Březen 05, 08:00 A když už ji oslovím, tak nevím, o čem se s ní mám bavit. Zkouším si něco připravit, ale nevím co přesně. Předem děkuji za pomoc ; Během prvních schůzek budete hodně nervózní, a tak není divu, že najednou získáte pocit, že se nemáte o čem bavit. Mrkněte, o čem si povídat s holkou ; Zdravím vás všechny 21. 2.

O čem se mám bavit s holkou, aby mě osttaní nepomluvili

Čeká vás první rande? Znáte se s partnerem pouze ze zpráv nebo z občasného volání? Ještě jste svého partnera naživo neviděli? Šílíte z představy, že nastane na schůzce pověstné trapné ticho a vy nebudete vědět, o čem se bavit? Nemějte strach! Vše se dá zvládnout. Jak se říká, štěstí přeje připraveným O čem se bavit na rande: Témata, která zachrání schůzku, když řeč vázne. 5. 1. 2021 Gabriela Röhrichová. Určitě znáte ty momenty, kdy konverzace zůstane viset na mrtvém bodě a vy najednou nevíte, co si počít. Chcete-li svůj protějšek okouzlit, nemusíte zachraňovat situaci hovorem o počasí. Existují i lepší témata Není nic horšího než trapná chvíle ticha - s novými kolegy v kuchyňce, s nadřízeným ve výtahu, nebo na večeři s potenciálním partnerem. O čem se bavit s lidmi, které zatím dobře neznáte? Umění konverzace s neznámými lidmi je důležitou společenskou dovedností

Jablkový koláč s čokoládou — rychlý jablkový koláč s

O čem se bavit s holkou? - poradna

O čem se bavit s holkou? +/- 13 let Odpovědi . Většinou se s vámi ten druhý odpojí po pár vteřinách, ale někdy tam narazíte na někoho, s nímž si můžete psát dlouho. Když nezareagujete ze začátku jako první vy, tak zareaguje většinou ten druhý s dotazem,. Chcete sbalit holku, která se vám líbí na seznamce, na FB nebo když jste dostali Jak poprvé začít chat s holkou, když ji chci sbalit. Co napsat holce jako první. Cítíte se někdy na rande ztracení a nevíte, o čem se bavit? Těžko navazujete intimní vztahy? Řekli byste, že seznámit se vám dělá problém

Neměl vážný vztah — neměl nikdy vážný vztah a sám je 6 letZateplení šikmé střechy mezi a pod krokvemi — vedle

Jak začít chat s holkouO čem se bavit, jak začít konverzaci s holkou Pokud zjistíte, co má ráda, bude se vám s ní mluvit přirozeně a jednoduše. Z konverzace by ti už mohlo být jasno má-li a nebo ne, nějaké zájmy, buď společné, nebo zajímavé. To, že projevíte zájem o ní už ano. Vložit novou otázku Předtím, než udeří do řeči s nějakým chlapem, je třeba se ujistit, že máte svou plnou pozornost O čem se bavit, jak začít konverzaci s holkou Od: milan11 28.06.13 20:03 odpovědí: 10 změna: 01.07.13 08:21 Zdravím, zatím jsem neměl žádný vztah, bude mi 17. Témata o čem se bavit s holkou — cítíte se někdy na rand . Její příspěvek sice pobavil jak fanoušky, tak i řadu známých osobností, například zpěvačku Daru Rolins (47) či moderátora Aleše Hámu (47), našli se však tací, co s podivínem sympatizovali Ahoj, o čem se mám bavit s klukem, abych na něho udělala co nejlepší dojem a jak se chovat na prvním rande? dík. Odpovědět na otázku Skočit na nejnovější odpov. Pls poraďte někdo. já vždycky když jdu někam s klukem kterýho moc neznám ale líbí se mi tak nevim o čem s nim mluvit. když du s nějakym kterýho znám dýl tak to je v pohodě ale tohle. !24! !

O čem s bavit s novou holkou? - Ontol

Další informac o čem se bavit s holkou na rande Zdravím, minulý pátek jsem se seznámil s holkou v klubu. Dala mně na sebe fc a pak jsem si týden něco trochu psali. Už při konverzaci jsem neveděl o čem se s ní mám. Na první schůzce prozraďte o svých ex partnerech jen stručné informace Mnoho pickuperů také zápasí s problémem o čem mluvit a/nebo co kdy říct. Myslí si, že to, co by řekli, nebude pro holku dostatečně dobré. [2] Přitom jim uniká, že prakticky nezáleží na tom, co řekneš, ale spíše na tom, jak to řekneš [3] (emoce, energie) Nebo, aby se žena nenudila? Je mnoho témat, kterým bychom se měli vyhnout a mnoho témat, kterým bychom s.. O čem se bavit s dívkou při tanci; O čem se bavit s dívkou při tanci. Právě začali hrát ploužáky. Konečně vhodná příležitost k seznámení se s holkou, která se Vám celý večer tak líbí Pokud se tedy chcete posunout a bavit se s vaším přítelem bez zábran, začněte se učit mluvit o tom, co vám zrovna běží hlavou. Neustále na něco myslíte, nemělo by v reálu být takovým problémem se spolu o čemkoliv bavit. Můžete se začít bavit i o tom, že vlastně nevíte, o čem se máte bavit O čem se bavit s holkou? 11 . Jak se připravit na první rande s holkou . 12 . Jak dostat holku do postele . 13 . Jak sbalit holku přes Facebook II . 14.

Herrlingen rommel grab - besuchen sie das digitale grabLeksaker bokstäver barn, allt inom hobby & musik

o čem se bavit s holkou na rande Odpovědi

 1. Nezapomeň, že i kluci jsou z masa a kostí a i oni mají emoce, tak nepanikař a přečti si, jak a o čem se bavit ; Se svými spolužáky si vůbec nerozumím. Kluci neustále řeší holky a co se kterou kdo měl a se kterou se kdo vyspal. Já se s holkou nikdy ani neobímal natož abych s ní měl něco víc a proto jim nemám co říct
 2. O čem mluvit s holkou venku? Od: patas 18.02.15 13:12 odpovědí: 12 změna: 18.02.15 14:02. Dobrý den, chtěl bych se zeptat o čem mluvit s holkou venku? Všechno jsme si napsali a vím o ni skoro vše ale půjdem spolu poprvé ven a tak nechci byt za blbce předem diky za odpověď. Lidé nechápou, že nemám rád psy - 10 odpověd
 3. Ahoj :) já jsem se taky strašně bála :) jsem jak to říct. stydlivka :D ale taky jsem se strašně stresovala o čem si asi tak budeme povídat. co když mě nic nenapadne. ale neboj se a di do toho ! a neboj se s nim bavit o čem koliv :) nějak se to vyvrbí :) bav se s nim klidně o kravině :) někdy je to lepší než aby bylo ticho .
 4. ulý pátek jsem se seznámil

O čem se bavit s holkou? +/- 13 let Odpovědi

 1. O čem se s holkou bavit. Oprávněně se proto obávám, že se dopouštíš stejné chyby, jakou vytýkáš Qarkovi, totiž vyjadřuješ se jako by jsme všechny měly zapadat do jedné - tvé pětiletky. dostali, to asi proto, že jste si něco zadali do vyhledávače, protože jste nevěděli jak to zničující ticho při srazu s
 2. Chcete mít spokojený vztah? Přestaňte si sdělovat jen informace o počasí nebo o tom, co je potřeba koupit, a začněte se bavit o skutečně důležitých věcech. Nejrůznější studie dokazují, že šťastnější jsou ty páry, které tráví více času diskutováním o smysluplných tématech. O čem byste tedy mezi sebou měli mluvit, abyste patřili k těm šťastným
 3. O čem se vlastně začít bavit? Žijeme ve 21. století, v době, kdy se tolik prosazovaná rovnost mezi muži a ženami promítá do snad všech sfér života. Ale i přesto jsou, zejména v oblasti randění, určité stereotypy a předpoklady, ze kterých se těžko vybočuje

21.01.2016 21:34:55 : Snad se o permanentní neticho nebudeš starat jen ty? Je to i na něm, takže předpokládám, že tu na Zpovědnici naleznu i zpověď kluka, který chce poradit, o čem si s holkou povídat.. Můžeš se třeba zajímat o to, odkud je, jestli zná tu a tu osobu a podobně. Můžeš zkusit najít něco na co se zeptáš, co by právě ona mohla vědět. A tak podobně. Témat k rozhovoru je hodně. Ale mnohem důležitější je to, abys to prostě vzal v klidu. A když se nebude chtít bavit, tak jsi to prostě zkusil O čem se s ní bavit. Pokud se chcete správně naučit komunikovat se ženou, volte témata, o kterých si budete moct nenuceně povídat klidně celou noc. A jaká to jsou? Zkuste se například bavit o životě, přátelích, koníčkách, rodině, dětství, lidech kolem, vztazích a lásce, nevěře, sexu a polibku Navíc se o něm / ní můžete dozvědět nějaké zajímavé věci Mourrisonova poradna: Nevím, o čem si mám povídat s holkou. Milé ABC, už nějakou dobu se znám s jednou holkou a mám problém s komunikací. Vždycky, když se s ní potkám, tak se jí bojím oslovit kvůli ostatním, aby mě nepomluvili. A když už ji oslovím, tak. o čem se bavit na prvním rande . Seznámil jsi se s holkou líbí se ti a chtěl by ses posunout ve vztahu dál. Už jste byli na jedné dvou schůzkách a vyměnili si telefony. Víte o sobě základní věci. Začínáte se sobě otevírat